• Schránka dôvery

• Ak Ťa niečo trápi, nevieš si s niečím poradiť, máš nejaký
          problém alebo sa potrebuješ porozprávať – obráť sa na nás:

Výchovná poradkyňa: Mgr. Iveta Miklóšová
          Školská špeciálna pedagogička: Mgr. Nikola Smikalová
          Koordinátorka školského parlamentu: Mgr. Zuzana Sádovská

Sme tu pre Teba !

Ak je pre Teba ťažké povedať to nahlas, môžeš nám napísať
          odkaz vhodiť ho do schránky dôvery.

Kde ju nájdeš?

Schránku dôvery nájdeš na prízemní, medzi hlavnými vchodmi do budovy.

Schránka dôvery je tu PRE TEBA, keď potrebuješ pomôcť, zdôveriť sa so všetkým, čo ťa trápi a teší, čo ti na škole vadí a čo by si chcel zmeniť, ak máš nejaký nápad na zmenu, alebo chceš len upozorniť na nejaký problém.

Odkazy číta výchovná poradkyňa a podľa potreby, ak sú adresované ďalším osobám, im ich doručí. Schránka sa vyberá každý týždeň v pondelok a rieši všetky slušné odkazy!

Schránka dôvery sa riadi týmito pravidlami:

1. Svoje nápady, výzvy, pripomienky, kritiku či pochvalu, sťažnosť, problém, čokoľvek, čo ťa trápi napíš na papier, ošetri veľkou dávkou slušnosti a vhoď do schránky.

2. Odkaz môže byť podpísaný, ale aj anonymný. Nezabúdaj, že riešiť sa budú len slušné odkazy.

3. Do odkazu tiež napíš, komu je určený (ak si žiadaš konkrétnu odpoveď od pani riaditeľky, od pani zástupkyne, od jednotlivých vyučujúcich, výchovnej poradkyne alebo od školskej špeciálnej pedagogičky, nezabudni to tam napísať).

4. Odpovede budú doručené, tým ktorí sa podpísali osobne

Ďakujeme za prejavenú dôveru a už sa tešíme na Vaše odkazy!