Dnes sa na našej škole uskutočnil Športový deň, ktorý sa niesol v duchu motta „Jeden tím, jeden cieľ“.
Tento deň bol výnimočný tým, že išlo o spoločnú akciu celej našej školskej komunity – do športovania sa s obrovským nadšením zapojila aj materská škola, ktorej detičky súťažili a posúvali svoje hranice.
Cieľom podujatia bolo podporiť zdravý životný štýl, rozvíjať tímovú spoluprácu a posilňovať vzťahy medzi žiakmi. Počas dopoludnia si všetci od tých najmenších škôlkarov až po najstarších deviatakov zmerali sily v rôznych športových disciplínach a súťažiach. V nich mohli preukázať nielen svoju rýchlosť, obratnosť a vytrvalosť, ale aj schopnosť spolupracovať a povzbudzovať svojich spolužiakov.
Nechýbala dobrá nálada, športové nasadenie a duch fair play. Zároveň sa uskutočnil 1. ročník turnaja vo futbale mladších a starších žiakov o putovný pohár.
Všetkým účastníkom – od našich úžasných škôlkarov až po žiakov základnej školy – patrí veľké poďakovanie za ich aktívny prístup, disciplínu a skvelého športového ducha!