• Máme nové dielne!

• V novozrekonštruovaných priestoroch budovy školskej jedálne ZŠ máme vybudované dve nové dielne na vyučovanie techniky a pracovného vyučovania, ktoré vznikli v rámci projektu Európskej únie- Európskeho fondu regionálneho rozvoja a integrovaného regionálneho operačného programu. Projekt nesie názov ,,Zriadenie nových učební v ZŠ Demandice“. V priebehu prvého polroka školského roka 2021/2022 prebiehala rekonštrukcia priestorov z dôvodov havarijného stavu horného poschodia tejto budovy. Preto sa uvedené učebne nemohli využívať. V júli pani učiteľky absolvovali odborné školenie k práci s jednotlivými pracovnými nástrojmi, aby  učebne mohli byť v novom školskom roku žiakom naplno k dispozícii. Žiaci sa majú na čo tešiť!